Hledáme do týmu

Naše škola je jedinečná. Nabízí personalizované vzdělávání, svobodomyslné prostředí, profesní růst i osobnostní rozvoj. Pracují v ní lidé, kteří si pomáhají a školu tvoří společně tím, že vše, co se jí týká, sdílí. Nejlépe naše záměry vystihl (byť určitě neúmyslně 🙂 ) Sir Ken Robinson. Podívej se na jeho video a pokud s tím, co říká, souzníš, napiš nám. To, co umíš, momentálně ani nemusí být v seznamu níže, i tak se nám ozvi. Člověk nikdy neví…

Sídlíme v Hloubětíně přímo na metru, fungujeme prvním rokem, do tří let u nás bude zapsáno 150 dětí. Uplatňujeme demokratické principy, vytváříme menší věkově smíšené skupinky dětí. Věnujeme se jen smysluplným činnostem – neučíme předměty, ale učíme děti. Den organizujeme efektivně – od 8.30 do 17.30. Pracuje se u nás na plný i částečný úvazek, na HPP, DPP i fakturu, od rána i odpoledne.

Právě teď hledáme dospěláky:

Nabízíme všechno možné i nemožné 🙂
Hlavně pocit, že to, co děláme a jak se při tom cítíme,
ovlivňujeme především my sami.

Ozvi se!
eva@skolavela.cz

Právě teď hledáme dospěláky:

Nabízíme všechno možné i nemožné 🙂
Hlavně pocit, že to, co děláme a jak se při tom cítíme,
ovlivňujeme především my sami.

Ozvi se!
eva@skolavela.cz